Дава под Наем ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град София, Бояна
ул. Ралевица
750 €
1 466.87 лв.

(7.5 €, 14.67 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:21 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 202 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
1-ви от 2

Описание на имота:

Стимо Инвест представя на Вашето внимание самостоятелен етаж от къща ПОД НАЕМ в кв. Бояна , състоящ се от дневна. две спални, самостоятелна кухня, баня с тоалетна и мокро помещение. Къщата се намира на тиха и спокойна улица, без автомобилен трафик, обградена с много зеленина и прекрасна гледка към планината, в близост до главни улици ул. Кумата и ул. Даскал Стоян Попандреев и спирка на градски транспорт, автобуси с номера: 63 и 64. Отоплението е на ток. Свободно паркиране пред къщата и възможност за допълнително наемане на гараж.

За контакт и допълнителна информация: Иван Иванов тел. 0896 250 615, пишете ни на e-mail: [email protected]. или се свържете с нас чрез формата за контакт на www.stimo.bg . Предлагаме съдействие при кандидатстване за кредит, преместване, ремонтни работи и управление на имоти.
Особености
Обзаведен
С гараж
За контакт:
0896250615
Агенция:
СТИМО ИНВЕСТ
0896250615
СТИМО ИНВЕСТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
stimo.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, жк.Младост 3 бул. 'А.Малинов' 55a
http://stimo.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град София, Бояна
ул. Ралевица
Обява: 2j177754810393625

750 €
1 466.87 лв.
История на цената
(7.5 €, 14.67 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Бояна, ул. Ралевица

Виж още наеми от София или още Етажи от Къщи в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Бояна Наеми на Етажи от къщи