Дава под Наем ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град Перник, Ралица
280 €
547.63 лв.

(4.38 €, 8.57 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 21:35 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 22 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
2-ри от 2
ТEЦ:
Лок.отопл.

Описание на имота:

Дава се под наем втори етаж от къща,с разпределение на 2-стаен апартамент, напълно обзаведен, ремонтиран, ПВЦ дограма, на ул. Стара планина. Мебелите са нови, запазени и годни за ползване, бялата техника е нова. Състои се от дневна, преход към спалня и голяма кухня с балкон. Баня и тоалетна са разположени на партера, отоплението е на ток. Към имота има гараж и малко дворно място. Дава се дългосрочно, огледи са възможни и в почивните дни.
Особености
Обзаведен
С гараж
За контакт:
0896843975
Брокер:
Роза Василева
9806031, 0896843975
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
НИК КОМЕРС И РИМАР 95
0896843974;029806031
НИК КОМЕРС И РИМАР 95 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
nik_komers.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул.'Витоша' 44
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град Перник, Ралица
Обява: 2j174954786056871

280 €
547.63 лв.
История на цената
(4.38 €, 8.57 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Перник, Ралица

Виж още наеми от Перник или още Етажи от Къщи в Перник

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Перник Наеми в Ралица Наеми на Етажи от къщи