Дава под Наем ОФИС
град София, Манастирски ливади
1 400 €
2 738.16 лв.

(15.56 €, 30.43 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 13:01 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 51 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
3-ти от 15

Описание на имота:

Стимулирайте бизнеса си с перфектен офис!!!
X Property представя на Вашето внимание отлично офис помещение в бизнес сграда Астра .
Основни характеристики:
Локация: гр. София, бул. България 98 (комуникативно място с бърз достъп).
Площ: 90 кв.м.
Разпределение: Просторна и светла офис зала, две допълнителни офис помещения, напълно оборудван кухненски бокс, два санитарени възела, складово помещение и тераса с панорамна гледка към Витоша.
Предимства на имота:
? Готов за нанасяне: Обзаведен и оборудван
? Комфорт: Климатизация от висок клас и луксозни общи части с рецепция и администратор.
? Паркинг: На разположение е подземно паркомясто
За контакт:
0892311381
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ОФИС
град София, Манастирски ливади
Обява: 2h177926664346836

1 400 €
2 738.16 лв.
История на цената
(15.56 €, 30.43 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Манастирски ливади

Виж още наеми от София или още Офиси в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Манастирски ливади Наеми на Офиси