Дава под Наем ОФИС
град Бургас, Изгрев
600 €
1 173.50 лв.

(15 €, 29.34 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:50 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
Партер от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Офис под наем в ж.к Изгрев.

Намира се на комуникативно място с висок човекопоток. Сградата разполага и с други търговски обекти.

Ситуиран е на партерно ниво.

Имота разполага с жилищна площ 40 кв.м, разгърната в следното разпределение: основно помещение и санитарен възел.

Помещението ще бъде завършено ' до ключ'.

Изложение: Север
Строителство: ново

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2224598
Особености
Асансьор
Необзаведен
За контакт:
0878908556
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК
0878908556
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
titanrent.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к Славейков бл. 110
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ОФИС
град Бургас, Изгрев
Обява: 2h177884584880049

600 €
1 173.50 лв.
История на цената
(15 €, 29.34 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Изгрев

Виж още наеми от Бургас или още Офиси в Бургас

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Бургас Наеми в Изгрев Наеми на Офиси