Дава под Наем ОФИС
град Благоевград, Идеален център
400 €
782.33 лв.

(3.42 €, 6.69 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:30 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 37 пъти.
Площ:
117 m2

Описание на имота:

Офис под наем в Идеален център на гр. Благоевград ( в непосредствена близост до НАП, НОИ, Областна и Общинска Администрации, Районен и Административен Съд).

Имота е с площ от 117 кв.м. чиста площ, състоящ се от три работни зали, баня със санитарен възел и две тераси.

Разположено е на първи( висок ) етаж в сграда с контролиран достъп.

Състоянието на помещението е под теракот, стени- боядисани с латекс, многокамерна ПВЦ дограма.

За отопление и охлаждане са предвидени климатици.

Обява с реф. 41363
За контакт:
0896505565
Брокер:
Елена Любенова
0896505565
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СИТИ ПРОПЪРТИС
073 88 75 75
СИТИ ПРОПЪРТИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
cityproperties.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Благоевград, бул. Св. св. Кирил и Методий 6
http://city-properties.eu
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ОФИС
град Благоевград, Идеален център
Обява: 2h177858545380954

400 €
782.33 лв.
(3.42 €, 6.69 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Благоевград, Идеален център

Виж още наеми от Благоевград или още Офиси в Благоевград

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Благоевград Наеми в Идеален център Наеми на Офиси