Дава под Наем ОФИС
град София, Малинова долина
бул. Св. Климент Охридски
726 €
1 419.93 лв.

(6 €, 11.73 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 12:30 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 89 пъти.
Площ:
121 m2
Етаж:
3-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Твоят Дом предлага под наем офис с площ от 121 кв.м, разположен в административна сграда на бул. Св. Климент Охридски.
Имотът представлява просторно помещение тип open space, което позволява гъвкаво разпределение и адаптиране спрямо нуждите на бъдещия наемател.
Офисът е напълно самостоятелен и разполага със:
собствен електромер и водомер;
санитарен възел;
изградено окабеляване.
Сградата е оборудвана с асансьор и собствен паркинг, като има възможност за наемане на паркоместа според нуждите на наемателя.
Локацията е изключително комуникативна с бърз достъп до централната част на града и Околовръстен път, в близост до Бизнес парк Младост 4, Ring Mall и IKEA.
На същия етаж се предлагат и допълнителни офис площи с квадратури 145 кв.м и 133 кв.м.

Агенция за недвижими имоти Твоят Дом , работи по изискванията на стандарт БДС EN 15733.
За контакт:
0888237111
Брокер:
Надежда Сиракова
088 8237111; 0700 70 188
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ТВОЯТ ДОМ
0700 70 188
ТВОЯТ ДОМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
yourhome.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, пл. П. Р. Славейков 7, вх. В
http://www.yourhome.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ОФИС
град София, Малинова долина
бул. Св. Климент Охридски
Обява: 2h177823262628439

726 €
1 419.93 лв.
История на цената
(6 €, 11.73 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Малинова долина, бул. Св. Климент Охридски

Виж още наеми от София или още Офиси в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Малинова долина Наеми на Офиси