Дава под Наем МНОГОСТАЕН
град Стара Загора, Център
550 €
1 075.71 лв.

(3.44 €, 6.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:08 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 48 пъти.
Площ:
160 m2

Описание на имота:

Компания `Х` представя на Вашето внимание многостаен апартамент под наем в Центъра!

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Центърът на Стара Загора е един от най-предпочитаните райони за живеене и инвестиция, предлагащ отлична инфраструктура и удобен достъп до всички ключови точки на града. В непосредствена близост се намират магазини, заведения, училища, административни сгради, паркове и пешеходната зона, които осигуряват комфортен и динамичен начин на живот. Районът съчетава градска атмосфера, зелени пространства и удобен транспорт, подходящ както за семейства, така и за бизнес цели. Централната локация гарантира висока стойност на имотите и отлична перспектива във времето.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Разполага с площ от 160 кв.м.разгърната в следното функционално разпределение: ,дневна ,две спални ,две бани ,вана.

СЪСТОЯНИЕ: За удобството и комфорта на бъдещите наематели жилището се предлага напълно обзаведено!Разполага с всичко необходимо за едно домакиство.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете наемането на новия си дом в едно приятно изживяване. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 0882354346 и цитирайте кода към имота: 164616
За контакт:
0882354346
Агенция:
ЕКС НВД СТАРА ЗАГОРА
0897877199
В imot.bg от 2026 г.
info_starazagora.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул. Любен Каравелов 65
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем МНОГОСТАЕН
град Стара Загора, Център
Обява: 2f177868132823697

550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(3.44 €, 6.73 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Център

Виж още наеми от Стара Загора или още Многостайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Стара Загора Наеми в Център Наеми на Многостайни апартаменти