Дава под Наем МНОГОСТАЕН
град София, Оборище
2 500 €
4 889.58 лв.

(13.59 €, 26.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 13:33 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 97 пъти.
Площ:
184 m2
Етаж:
4-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

ЛУКСОЗЕН МНОГОСТАЕН МЕЗОНЕТ ПОД НАЕМ В ОБОРИЩЕ

Дава се под наем директно от собственик просторен и изключително светъл многостаен мезонет за дългосрочно наемане в кв. Оборище, на тиха и зелена улица в центъра на София.

Локация: в близост до Паметник Левски, ИСУЛ, СМГ, Парк Кюлуците, Парк Заимов, Софийски университет, Докторска градина, храм-паметник Александър Невски, Lidl, Billa и Kaufland. Отличен градски транспорт с бърз достъп до метростанции Софийски университет, Лъвов мост и Сердика, както и множество автобусни, трамвайни и тролейбусни линии.

Апартаментът е с обща площ 184 кв.м (154 кв.м жилищна площ и 30 кв.м балкони), разположен на 4-ти етаж от 4.

Разпределение:

Ниво 1: антре с вграден гардероб, просторна дневна с трапезария и кухня, две спални, две бани (едната с вана към основната спалня, другата с душ) и два панорамни балкона по цялата дължина на апартамента.

Ниво 2: просторна галерия с покривни прозорци и една спалня.

Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с кухня със съдомиялна, микровълнова, индукционен плот, абсорбатор и два хладилника, пералня със сушилня, климатик, ТЕЦ, комарници на всички прозорци, сенници и щори на покривните прозорци и регулируемо осветление.

Жилището е с югозападно/североизточно изложение, санирано, енергийно ефективно и лесно за отопление и охлаждане. Основно ремонтирано е през 2021 г., включително с нов покрив. Високи тавани, френски прозорци с много естествена светлина и панорамна гледка към Витоша., висок клас дограма с троен стъклопакет, дъбов паркет и тента на южния балкон.