Дава под Наем МНОГОСТАЕН
град Хасково, Училищни
700 €
1 369.08 лв.

(5.83 €, 11.40 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:22 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 54 пъти.
Площ:
120 m2
Етаж:
3-ти от 4
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

ERA Имоти Хасково отдава под наем стилен и просторен мезонет, разположен в един от предпочитаните райони на града кв. Училищни .
Апартаментът е след основен ремонт и се предлага напълно обзаведен с нови мебели и електроуреди, създаващи усещане за уют, комфорт и модерна градска среда.
Разпределение:
просторна дневна с кухня и трапезария в едно общо помещение;
три самостоятелни спални;
баня с тоалетна;
тераси.
Жилището е светло, функционално и отлично поддържано, подходящо както за семейство, така и за хора, търсещи удобство и спокойствие в близост до училища, магазини и всички градски удобства.

ВСЕКИ ИМОТ Е ЛИЧНО ПРОВЕРЕН И ЗАСНЕТ ОТ КОНСУЛТАНТ НА ЕРА!
ЕРА Е РЕГИСТРИРАН КЪМ БНБ КРЕДИТЕН ПОСРЕДНИК И КАТО ТАКЪВ ОФИЦИАЛНО ПРЕДОСТАВЯ ВСИЧКИ ВИДОВЕ КРЕДИТИ КЪМ ВСИЧКИ БАНКИ.

Оферта 6801166
Особености
Обзаведен
За контакт:
0895009115
Агенция:
ЕРА-ХАСКОВО
0889261559
ЕРА-ХАСКОВО logo
В imot.bg от 2023 г.
erahaskovo.imot.bg
Адрес:
област Хасково, гр. Хасково, бул.,,Г.С.Раковски,,9
http://www.era.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем МНОГОСТАЕН
град Хасково, Училищни
Обява: 2f177849137654796

700 €
1 369.08 лв.
История на цената
(5.83 €, 11.40 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Хасково, Училищни

Виж още наеми от Хасково или още Многостайни Апартаменти в Хасково

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Хасково Наеми в Училищни Наеми на Многостайни апартаменти