Дава под Наем 4-СТАЕН
област Пловдив, гр. Асеновград
350 €
684.54 лв.

(3.93 €, 7.69 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:29 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 21 пъти.
Площ:
89 m2
Етаж:
5-ти от 5

Описание на имота:

Дрийм Екс Ви представя отлична възможност да наемете четиристаен апартамент , разположен в Асеновград.

Районът: Асеновград е живописен град в Южна България, разположен в подножието на Родопи и недалеч от Пловдив. Градът е известен със своето богато културно и историческо наследство, както и с близостта до Асеновата крепост една от най-популярните забележителности в региона. В Асеновград има добре развита инфраструктура, училища, магазини, заведения и разнообразни услуги, които осигуряват комфорт за жителите. Районът предлага красива природа, чист въздух и спокойна атмосфера. Благодарение на удобната локация и природните дадености, Асеновград е предпочитано място за живеене.

Жилището е с площ от 89 кв.м. и разполага с: входно антре, кухня с трапезария, хол, две спални, баня с тоалетна.

Имотът се предлага обзаведен, като съчетава практичност, светлина и уют. Пространството е организирано така, че да осигури максимален комфорт на бъдещите наематели.

Дрийм Екс Ви съдейства през целия процес с професионално отношение, индивидуален подход и пълна подкрепа при реализиране на Вашия нов дом.

Свържете се с нас на 0884006267 и цитирайте кода към имота: 71800377, за да превърнем търсенето на Вашия нов дом в лесен и сигурен процес.

Дрийм Екс Вашият партньор в избора на имот.
Особености
Обзаведен
Асансьор
За контакт:
0884006267
Агенция:
ДРИЙМХ
0884006267
ДРИЙМХ logo
В imot.bg от 2026 г.
dreamx.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. Дружба 3 ет.1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 4-СТАЕН
област Пловдив, гр. Асеновград
Обява: 2e177944937049745

350 €
684.54 лв.
История на цената
(3.93 €, 7.69 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, гр. Асеновград

Виж още наеми от гр. Асеновград или още Четиристайни Апартаменти в гр. Асеновград, Пловдив
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в област Пловдив Наеми в гр. Асеновград Наеми на Четиристайни апартаменти