Дава под Наем 4-СТАЕН
град Русе, Хъшове
360 €
704.10 лв.

(3 €, 5.87 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:33 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 25 пъти.
Площ:
120 m2
Етаж:
4-ти от 4

Описание на имота:

Обади се и цитирай този КОД: 692962

Предлагаме Ви многостаен апартамент под наем по ул. Оборище, представляващ две самостоятелни спални, с възможност за обособяване на трета, кухня, всекидневна с портал към трапезария, две тераси, баня и тоалетна в отделни помещения, просторен коридор. Жилището се предлага полуобзаведено, без хладилник и пералня. Допускат се домашни любимци по преценка на наемодателя. Свободно паркиране в района. За повече информация и осъществяване на огледи: Анелия Александрова - 0890300121
Особености
Обзаведен
За контакт:
0890300121
Брокер:
Анелия Александрова
0890567890
Офис: гр. Русе, бул. 'Придунавски' 20, ет. 3
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АДРЕС - РУСЕ
0890567890
АДРЕС - РУСЕ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
adres-ruse.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул. 'Борисова' 41, ет. 2 и бул. 'Придунавски' 20, ет. 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 4-СТАЕН
град Русе, Хъшове
Обява: 2e177927322655780

360 €
704.10 лв.
История на цената
(3 €, 5.87 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Хъшове

Виж още наеми от Русе или още Четиристайни Апартаменти в Русе

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Русе Наеми в Хъшове Наеми на Четиристайни апартаменти