Дава под Наем 4-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
1 450 €
2 835.95 лв.

(7.25 €, 14.18 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:00 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 27 пъти.
Площ:
200 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg

Представяме луксозен четиристаен апартамент в най-добрия квартал в Пловдив 'Кършияка', в близост до известния хотел 'Санкт Петербург', както и в близост до моста на 'Герджика' и река Марица. Градът е вторият по големина в България и 'културна столица' на страната.

Стилният, елегантно обзаведен имот с обща площ от 200 кв.м е разположен на 3-ти етаж, с югоизточно изложение в шестетажна нова жилищна сграда, обслужвана от асансьор.

Разпределение:
антре;
просторна всекидневна с кухненски бокс и трапезария;
три спални;
две луксозно завършени бани с тоалетна (едната от които е оборудвана с вана);
перално помещение;
четири тераси с чудесни панорамни гледки.

В наемната цена включва месечни такси поддръжка. Възможност при нужда за наемане на паркомясто допълнително.

Жилището е в отлично състояние и се отдава напълно обзаведено като се отличава с елегантни мебели, които придават стил и атмосфера на пространството, а за допълнително удобство разполага кабелна телевизия, интернет, СОТ и портиер в сградата.

Районът предлага всички удобства, необходими за съвременен начин на живот и много бърз достъп до топ центъра на града.

Очакваме Вашето запитване

Ако желаете да организирате оглед на имот, който Ви интересува, или да посетите някой от нашите офиси, моля свържете се с нас. За да уговорите ден и час за среща или оглед, можете да се обадите на посочения в обявата телефон или да изпратите запитване чрез електронната поща. Нашият консултант ще Ви съдейства с всички необходими подробности и ще уговори удобно за Вас време.