Дава под Наем 4-СТАЕН
град София, Център
ул. Иван Вазов
2 200 €
4 302.83 лв.

(13.75 €, 26.89 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:16 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 55 пъти.
Площ:
160 m2
Етаж:
3-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Отдава под наем луксозен четиристаен апартамент в Центъра на гр. София - до ул. Иван Шишман. Просторна дневна(55кв.м.), отделна кухня с трапезария, три самостоятелни спални, едната със собствена гардеробна, баня с тоалетна, отделна тоалетна, мокро помещение, две тераси. Към апартамента има и 9кв.м. таванско помещение. Отоплението е на ТЕЦ, отделно има висок клас климатична система. Целия апартамент е обзаведен и завършен по дизайнерски проект с висококачествени електроуреди и мебели. Към сградата има вътрешен двор с кът за отдих. Възможност за паркомясто на 350м. от сградата. Оферта в агенцията 11563. Всички наши обяви ги работим с колеги. Още наши оферти може да намерите на www.dreamvision.bg Телефон за връзка: 0885 98 11 00 - Александър Гогов
За контакт:
0885 98 11 00
Брокер:
Александър Гогов
02/421 96 35; 0885 98 11 00
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
02/421 96 35; 0886 13 22 91
ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
dreamvision.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул.Цариградско шосе 39, етаж 1
http://www.dreamvision.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 4-СТАЕН
град София, Център
ул. Иван Вазов
Обява: 2e177884740152876

2 200 €
4 302.83 лв.
История на цената