Дава под Наем 4-СТАЕН
град Варна, Централна поща
1 300 €
2 542.58 лв.

(11.82 €, 23.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 20:29 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 27 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
4-ти от 4

Описание на имота:

Четиристаен, светъл и топъл апартамент в малка, тухлена кооперация в района на Централна поща, Варна. Хол, голяма трапезария, светъл кухненски бокс, две спални, голяма баня с тоалет, коридор. Всяка стая има излаз на остъклена тераса. Жилището е след основен, качествен ремонт, обзаведено с нови мебели, отдава се дългосрочно, без домашни любимци. При наемане се дължи един наем и един депозит. Има възможност за ползване на парко място.
Особености
Обзаведен
За контакт:
0888867044
Агенция:
ГЕОБОР
052/601470 , 088/8867044
ГЕОБОР logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
geobor.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул.'Велико Христов' 37, ет.2, офис7
http://www.geobor.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 4-СТАЕН
град Варна, Централна поща
Обява: 2e177869334365152

1 300 €
2 542.58 лв.
История на цената
(11.82 €, 23.12 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Централна поща

Виж още наеми от Варна или още Четиристайни Апартаменти във Варна

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в Централна поща Наеми на Четиристайни апартаменти