Дава под Наем 4-СТАЕН
град Шумен, Математическа гимназия
300 €
586.75 лв.

(2.91 €, 5.69 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:53 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 57 пъти.
Площ:
103 m2
Етаж:
1-ви от 2
Газ:
ДА

Описание на имота:

Етаж от къща в района на Ритейл парк. Жилището е разположено на първи висок етаж от къща . Разпределение-вестибюл, дневна с кухня , 3 спалня, баня и тоалетна в едно и 3 тераси. Предлага се с цялото налично обзавеждане отопляемо с климатик и газифицирано.
danayadmconsult
Особености
Обзаведен
За контакт:
0878889819
Брокер:
Христо Анастасов
0878889819
Офис: Шумен
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ДАНАЯ ДМ-КОНСУЛТ ЕООД
0877755698
ДАНАЯ ДМ-КОНСУЛТ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
danayadmconsult.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, УЛ .'ЦАР ИВАН АЛЕКСАНДЪР' 42
http://danayaimoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 4-СТАЕН
град Шумен, Математическа гимназия
Обява: 2e177850401946984

300 €
586.75 лв.
История на цената
(2.91 €, 5.69 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, Математическа гимназия

Виж още наеми от Шумен или още Четиристайни Апартаменти в Шумен

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Шумен Наеми в Математическа гимназия Наеми на Четиристайни апартаменти