Дава под Наем 4-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - юг
300 €
586.75 лв.

(3.61 €, 7.06 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:52 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 73 пъти.
Площ:
83 m2
Етаж:
7-ми от 7
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

ТЕРРА ИМОТИ отдава под наем апартамент, състоящ се от просторна дневна с бокс, две спални, без преход, баня с тоалетна, антре и тераса в кв.Трите чучура юг. Жилището е след ремонт. Имотът е обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно нормално пребиваване. Наемът е 300евро .Места за паркиране.Отдава се дългосрочно.Без домашни любимци! Ако харесате имота и решите да го наемете, ще имаме ангажимент да организираме среща с наемодателя, на която ще подготвим и предоставим за одобрение и подпис, от двете страни ,договор за наем и приемо-предавателен протокол за обзавеждането в имота. Обичайната практика е да се предплати един наем за първия месец и да се остави гаранционен депозит при наемодателя, в размер на един наем. Размерът на възнаграждението към Агенцията е в размер на 50% /петдесет процента/, еднократно, от първият месечен наем за ИМОТА, дължимо при подписване на договор за наем Локацията е изключително комуникативна, в близост до голям супермаркет, училища, детски градини и спирки на градския транспорт. .За огледи и повече информация, моля позвънете на тел.0878620295.Красимира Казакова
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Интернет връзка
Контрол на достъпа
За контакт:
0878620295

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ТЕРРА ИМОТИ
042/601183, 0888/493630,0878620295
ТЕРРА ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
terraimoti.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул.'Г.Михайловски' 30,ет.1,ап.2