🏠 Под наем: Напълно обзаведен 3-стаен апартамент в кв. Конфуто / Техникумите, гр. Варна
Предлагаме на вашето внимание просторен и готов за нанасяне тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на град Варна квартал Конфуто (Техникумите), в непосредствена близост до супермаркет Макао .
📌 Характеристики на имота
Състояние: Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всички необходими мебели и електроуреди за едно комфортно ежедневие.
Локация: Отлична инфраструктура, на метри от магазин Макао , спирки на градския транспорт, учебни заведения и други удобства.
Паркиране: Към апартамента има възможност да бъде нает удобен гараж на нивото на улицата срещу допълнителен месечен наем от 150 евро.
📋 Условия за наемане
Срок: Имотът се отдава дългосрочно (при сключване на договор за минимум 1 година).
Депозит: При наемане се изисква заплащането на гаранционен депозит в размер на минимум един месечен наем.
Домашни любимци: Не се допускат.
📞 За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се на телефон:0899936762







