Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Яворов
ул. Модест Мусоргски
900 €
1 760.25 лв.

(9.18 €, 17.95 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 10:33 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 39 пъти.
Площ:
98 m2
Етаж:
3-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

КЛИЕНТИТЕ НА MARTIN`S СА ПО-ДОВОЛНИ! ПОПИТАЙ ЗАЩО...
Ул. Модест Мусоргски 7

АКЦЕНТИ:
1. След основен ремонт, напълно обзаведен.
2. Една уютна комбинация от съвременни решения и ретро стил
3. Домашни любимци са добре дошли
4. Паркиране: собственикът съдейства за талон за паркиране в района. Съдействие и за адресна регистрация

ОПИСАНИЕ НА СГРАДАТА И ИМОТА:
Тухлена сграда със собствен двор на перфектна локация, в близост до парк, стоки и услуги на една ръка разстояние. Един съсед на етажа. Входът се заключва. Както е характерно за сградите в центъра, помещенията са просторни и с високи тавани.

Тристаен преходен апартамент, с квадратура по нотариален акт от 98 м2. Намира се на 3 етаж, под тавани. Имотът е претърпял основен ремонт и преустройство през 2022г. в последствие е освежаван. Поставена външна изолация за оптимизиране на разходите за отопление. Разполага с всички необходими мебели и детайли за ежедневния бит. Всяко едно от помещенията има много естествена светлина.
Изложение: Двете спални са на изток към улицата, хол и кухня гледат към вътрешен двор. Отопление: ТЕЦ, родителската спалня разполага с климатик.
Налични електроуреди: Телевизор, фурна, керамични котлони, пералня, хладилник, абсорбатор, съдомиялна, микровълнова печка, климатик

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ (размерите на помещенията представляват светла площ, от стена до стена):
Антре - 2м2, Хол (вестибюл и трапезария) 26м2, спалня 1 - 14м2 и балкон към нея 3м2, спалня 2 (детска) - 18м2, кухня - 8м2 и балкон - 2м2, баня - 4м2, отделна тоалетна 2м2