Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Център
пл. Шахбазян
300 €
586.75 лв.

(4.41 €, 8.63 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:38 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1 пъти.
Площ:
68 m2
Етаж:
5-ти от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

REMAX Advantage отдава под наем тристаен апартамент в подножието на Стария град и Семинарията. Имотът представлява 2 спални, хол и отделна кухня, баня тоалетна и перално помещение, една тераса. Жилището е обзаведено с всичко необходимо и е подходящо за двойка или семейство с дете. Локацията е много добра в центъра на града, свободно паркиране, много магазини, детска градина, училище , удобен градски транспорт и други удобства.
Не се колебайте да се свържете с мен на телефон 0884/643632 Силвана Амуджиян и организирайте вашия оглед.
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Контрол на достъпа
За контакт:
0884643632

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
инж. Силвана Амуджиян
0884 64 36 32
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕМАКС АДВАНТИДЖ
032 265 000, 0887 23 23 24
РЕМАКС АДВАНТИДЖ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
remax.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Руски 36
http://www.remax.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Център
пл. Шахбазян
Обява: 2d177936351708531

300 €
586.75 лв.
История на цената
(4.41 €, 8.63 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Център, пл. Шахбазян

Виж още наеми от Пловдив или още Тристайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Център Наеми на Тристайни апартаменти