Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Дианабад
1 450 €
2 835.95 лв.

(11.42 €, 22.34 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:44 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 54 пъти.
Площ:
127 m2
Етаж:
3-ти от 16
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

С НАС Е ПО-ЛЕСНО! КЛЮЧ В АГЕЦИЯТА.

Просторен тристаен апартамент в Сграда 'ХАРМОНИЯ' на АРТЕКС. Сградата се на намира на метри от метростанция 'Г.М. Димитров'. Качествено строителство, луксозно изпълнeни общи части, с безкомпромисно качество, като има портиер, контролиран достъп и видеонаблюдение за по-голямо спокойствие.

Сградата разполага със собствен зелен двор, който има различни кътове за отдих и място, на което децата да тичат и играят. Жилището е находящо на 3 етаж, с панорамна гледка към Витоша и с югоизточно изложение.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Дневна с кухненски бокс; коридор; Просторна спалня със собствена баня; Втора спалня; Баня с тоалетна; Мокро помещение; Тераса, която е достъпна и от трите стаи. Дизайнерски и луксозно ОБЗАВЕДЕН апартамент с всичко необходимо, като не е правен никакъв компромис с качеството. Кухненският бокс е оборудван с висококачествени уреди от марки като Bosch и Smeg, включително съдомиялна, фурна, котлони, кафемашина и допълнителни уреди - блендер, тостер и кана за затопляне. Висококачествена кухня с механизми blum. Голяма трапезна маса с 6 стола. Мокро помещение в коридора, с пералня и сушилня Bosch. Двете бани са оборудвани със смесители, гърнета и душовете са на висококачествената марка Grohe, като са монтирани смарт душове с термоглави и в двете бани.

Мулти сплит система КЛИМАТИЦИ на Toshiba в трите стаи, също и телевизори Samsung в трите стаи.

Към имота има допълнително ПОДЗЕМЕН ГАРАЖ на цена от 150 .