Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
350 €
684.54 лв.

(3.5 €, 6.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:51 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
9-ти от 10

Описание на имота:

🏡 XNVD VARNA предлага на Вашето внимание тристаен апартамент във Владислав Варненчик!

📍 ЛОКАЦИЯ:
Владислав Варненчик един от най-големите жилищни райони във Варна, известен и като Владиславово . Отличава се с добра инфраструктура, множество училища, детски градини, магазини и услуги. Районът предлага достъпни жилища и удобен градски транспорт до центъра и останалите части на града. Подходящ е за семейства и хора, търсещи практично и функционално място за живеене.

📐ХАРАКТЕРИСТИКИ:
✔ площ: 100 кв.м.
✔ етаж: 9 от 10
✔ разпределение: коридор,кухненски бокс, всекидневна, спалня, тераса, баня+тоалетна.

🛋️ СЪСТОЯНИЕ:
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за комфортно ежедневие. Готово е за нанасяне без нужда от допълнителни инвестиции.

✨ ПРЕДИМСТВА:
✔ Близо до Delta Planet Mall;
✔ Южно изложение
✔ Близо да автобусни спирки, магазини, детски градини, училища.

📞 Свържете се с нас на 0882921997 и цитирайте кода към имота: 2864192
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0882921997
Агенция:
ЕКС НВД ВАРНА
0882525785
В imot.bg от 2026 г.
x_varna.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Никола Вапцаров 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
Обява: 2d177910869167305

350 €
684.54 лв.
История на цената
(3.5 €, 6.85 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Владислав Варненчик 1

Виж още наеми от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в Владислав Варненчик 1 Наеми на Тристайни апартаменти