Дава под Наем 3-СТАЕН
град Велико Търново, Акация
400 €
782.33 лв.

(4.6 €, 9.00 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:26 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 58 пъти.
Площ:
87 m2

Описание на имота:

апартамент; Агенция за недвижими имоти SUNNY HOMES предлага на Вашето внимание просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент под наем в кв. Акация, /в близост до м-н Билла/. Жилището се намира в сграда ново строителство с асансьор и добре поддържани общи части. Апартамента е с площ 87 кв. м. и се състои от коридор, две спални, просторна дневна с кухненска част, баня с тоалетна, самостоятелна тоалетна и голяма панорамна тераса. Разположен е на последен етаж и е с източно изложение, което го прави светъл и топъл. Жилището е в добро състояние, обзаведено е с всички необходими електроуреди като хладилник с фризер, фурна, керамичен плот, пералня, съдомиялна, кафемашина, оборудвано е с телевизор и два инверторни климатика. Сградата е с контрол на достъпа.

Апартамента разполага със собствено паркомясто, което е включено в цената.

В непосредствена близост има големи хранителни магазини, детска площадка, спирки на градския транспорт и всички необходими удобства.

Допускат се домашни любимци в имота.

Апартамента ще бъде свободен от 01.06.2926 г.

Ключ в агенцията, огледи в удобно за Вас време!
За контакт:
0882373785
Брокер:
Георги Богданов
0882373785
Офис: В. Търново
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СЪНИ ХОУМС
0877 82 44 84
СЪНИ ХОУМС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
1sunnyhomes11.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, Кольо Гайтанджията 1
http://sunnyhomes-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Велико Търново, Акация
Обява: 2d177910719742975

400 €
782.33 лв.
История на цената
(4.6 €, 9.00 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Велико Търново, Акация

Виж още наеми от Велико Търново или още Тристайни Апартаменти във Велико Търново

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Велико Търново Наеми в Акация Наеми на Тристайни апартаменти