Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена
1 100 €
2 151.41 лв.

(12.36 €, 24.17 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:05 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 41 пъти.
Площ:
89 m2
Етаж:
2-ри от 5
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

ЕРА Максима предлага под наем тристаен обзаведен апартамент, с включено паркомясто , в затворен комплекс в кк Св. Св. Константин и Елена.
Имотът е със застроена площ 80 кв.м, разположен на втори етаж от общо пет етажа. Състои се от просторна дневна с кухненски бокс и излаз на тераса, две спални, баня с тоалет и отделна тоалетна, коридор.
Жилището се отдава обзаведено и оборудвано с ел. уреди - вградена фурна, вградена микровълнова, керамични котлони и аспиратор, хладилник, съдомиялна машина и телевизор в дневната, пералня в едната баня и климатици във всички стаи. Подовите покрития са ламинат и гранитогрес. Родителската спалня е с двойно легло. Поставени са вертикални щори и ПВЦ дограма. Имотът се отдава дългосрочно (минимум 1 година), като в месечната наемна цена са включени подземно паркомясто с топла връзка към имота и такса поддръжка за комплекса.
Тристайният апартамент се намира в затворен комплекс, идеално съчетаващ лукс и комфорт в кк Св. Св. Константин и Елена. Сградата е пететажна, тухлена, с асансьор и контролиран достъп с видеонаблюдение и бариера, въведена в експлоатация през 2010 г.
Св.Св. Константин и Елена е един от най-известните курорти в България, посещаван от хиляди туристи всяко лято, предлагащ златисти, чисти плажове и море, множество развлечения, заведения и магазини. Същевременно е на минути с автомобил от центъра на град Варна, с изградена инфраструктура от градски транспорт, обслужващ редовно курорта.