Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
800 €
1 564.66 лв.,, Дава под Наем 3-СТАЕН, област Добрич, с. Кранево
Площ: 120 кв.м, Частно лице, Етаж: 3-ти от 4,
Дава под Наем 3-СТАЕН
област Добрич, с. Кранево
Виж карта
800 €
1 564.66 лв.
(6.67 €, 13.05 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 8:57 на 17 май, 2026 год.
Обявата е посетена
7
пъти.
Площ:
120 m
2
Етаж:
3-ти от 4
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
23:30 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
23:30 ч., 17.05.2026
Описание на имота:
Уютная квартира в тихом месте Кранево, до моря 15 минут пешком. 2 большие терассы, в доме никто не жив т. В летний сезон сдается по 800 евро в месяц или посуточно 50 евро в сутки. В остальное время 300 евро в месяц
За контакт:
0877767622
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
)
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО
Съгласявам се с
общите условия
и
политики за защита на личните данни
Дава под Наем 3-СТАЕН
област Добрич, с. Кранево
Обява: 2d177899744610051
800 €
1 564.66 лв.
История на цената
(6.67 €, 13.05 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0877767622
или
още Тристайни Апартаменти в с. Кранево, Добрич
Още обяви в imot.bg
Дава под наем 3-СТАЕН
103 €
201.45 лв.
(70 кв.м)
област Добрич с. Кранево
Дава под наем 3-СТАЕН
300 €
586.75 лв.
(87 кв.м)
област Добрич с. Кранево
Дава под наем 3-СТАЕН
700 €
1 369.08 лв.
(130 кв.м)
област Добрич с. Топола
Дава под наем 3-СТАЕН
700 €
1 369.08 лв.
(120 кв.м)
област Добрич с. Топола
Дава под наем 3-СТАЕН
700 €
1 369.08 лв.
(120 кв.м)
област Добрич с. Топола
Дава под наем 3-СТАЕН
700 €
1 369.08 лв.
(130 кв.м)
област Добрич гр. Балчик
Дава под наем 3-СТАЕН
300 €
586.75 лв.
(78 кв.м)
област Добрич гр. Балчик
Дава под наем 3-СТАЕН
465 €
909.46 лв.
(89 кв.м)
област Добрич гр. Каварна
Наеми
Наеми в област Добрич
Наеми в с. Кранево
Наеми на Тристайни апартаменти
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: