Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Въстанически
450 €
880.12 лв.

(5.42 €, 10.60 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:55 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 49 пъти.
Площ:
83 m2
Етаж:
6-ти от 10

Описание на имота:

Предлагаме Ви под наем:
Тристаен апартамент в квартал Кючук Париж . Намира се на шести етаж в сграда до бившия Камел. Площта му е 83 квадратни метра и се състои от: хол, кухня, баня с тоалетна, отделна тоалетна, два балкона и две спални. Жилището се предлага напълно обзаведено. Монтирана нова дограма. В обзавеждането са включени още: климатик, вградена фурна с котлони, аспиратор, хладилник, пералня. Настилките са: гранитогрес и паркет. Изложението е: юг, изток. До сградата има спирка на градският транспорт и се паркира безпроблемно. В района се намират още: магазин Слънчеви лъчи, Основно училище Стоян Михайловски , Детска ясла Патиланци , Парк Студенец . Жилището е в добро състояние. Наем: 450 евро. Разполагам с ключ за огледи в удобно за Вас време. Офертата се предлага само за клиенти на агенцията. Свържете се с нас за повече информация и оглед на посоченият телефон.
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Контрол на достъпа
За контакт:
0878244550

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
МАРИАНА-ГЕРДЖИЛОВ ЕООД
0878244550
МАРИАНА-ГЕРДЖИЛОВ ЕООД logo
В imot.bg от 2024 г.
marianagerdjilov.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул.Мария Луиза 37
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Въстанически
Обява: 2d177884250640156

450 €
880.12 лв.
История на цената
(5.42 €, 10.60 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Въстанически

Виж още наеми от Пловдив или още Тристайни Апартаменти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Въстанически Наеми на Тристайни апартаменти