Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Център
990 €
1 936.27 лв.

(6.88 €, 13.46 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:50 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 105 пъти.
Площ:
144 m2
Етаж:
2-ри от 5
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Unique Estates има удоволствието да Ви представи дизайнерски апартамент в идеален център.

Апартаментът е модерно завършен с много качествени материали: итаниански мазилки, дизайнерски мебели по поръчка, както и висок клас електроуреди.

Намира се на пешеходно разстояние от метро и спирки на градския транспорт, както и от ресторанти и магазини.

Сградата разполага със собстен вътрешен двор, което допринася за спокойствието в имота.
Антре, трапезария с хол и кухненски бокс, родителска спалня с дрешник и баня с вана, втора спалня с баня, дрешник, кабинет, тоалетна за гости. Ref. ID:29488
Особености
Обзаведен
За контакт:
0882 300 400
Брокер:
Габриела Богданина
0882 300 400
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЮНИК ЕСТЕЙТС
0882 300 400
ЮНИК ЕСТЕЙТС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
uniqueestates.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Патриарх Евтимий 17
http://www.ues.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Център
Обява: 2d177883145151784

990 €
1 936.27 лв.
История на цената
(6.88 €, 13.46 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Център Наеми на Тристайни апартаменти