Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Витоша
бул. Симеоновско шосе
1 400 €
2 738.16 лв.

(7 €, 13.69 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 9:59 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 3 пъти.
Площ:
200 m2
Етаж:
8-ми от 8
Газ:
ДА

Описание на имота:

ПЪРВИ НАЕМАТЕЛИ! Луксозен чисто нов тристаен апартамент с панорамна тераса в кв. Витоша
​📍 Локация: кв. Витоша, ул. Борис Арсов
💰 Месечен наем: 1400 евро
📐 Площ: 200 кв.м. (с включена тераса)
​Предлагаме на вашето внимание изключителен, чисто нов тристаен апартамент, който очаква своите първи наематели! Жилището е завършено по дизайнерски проект с безкомпромисно качество на материалите, стилно обзавеждане и внимание към всеки детайл.
​✨ Разпределение и характеристики:
​Входно антре и коридор: Просторни, решени с красива светла настилка и оборудвани с големи вградени гардероби с огледални врати.
​Дневна с кухненски бокс: Светла и уютна зона за почивка и хранене.
​Родителска спалня: Обзаведена с комфортно двойно легло, голям гардероб с гланцов завършек, телевизор и климатик. Има директен изход към терасата.
​Втора спалня: Подходяща за детска стая, стая за гости или домашен офис.
​Баня с тоалетна: Изключително модерна, с луксозни плочки с мраморен ефект, елегантна душ кабина, вградено казанче и голямо огледало с LED осветление.
​Мокро помещение: Изключително практично, оборудвано с висок клас пералня и сушилня.
​Тераса: Уникална панорамна тераса, която обикаля целия апартамент и предлага прекрасни гледки и пространство за релакс на открито.
​💎 Предимства на имота:
​Абсолютно НОВ: В апартамента не е живяно досега всички мебели и електроуреди са чисто нови и в гаранция.
​Висококачествени довършителни работи и съвременен интериор.
​Отлична естествена осветеност във всички стаи.