Дава под Наем 3-СТАЕН
град Велико Търново, Център
380 €
743.22 лв.

(3.8 €, 7.43 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:51 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 25 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
2-ри от 5

Описание на имота:

Болярски Имоти Ви предлага под наем Тристаен апартамент в широкия център на град Велико Търново, в близост до Нова болница, детски градини, училища, супермаркети, спирки на гардския транспорт. Имотът е разположен на спокойна улица в Новопостроен блок на втори етаж. Апартаментът разполага с две просторни спални, хол с кухненска част, баня с тоалетна и отделна тоалетна, тераса. Предлага се във вида, показан на снимките, с всички нужни мебели и електроуреди за едно чудесно пребиваване. Чарът на апартамента е в спокойстивто, уюта и удобството които предлага, идеален за млади семейства и хора ценящи спокойствието. Ако това са вашите предпочитания, заповядайте на оглед!

Реф. :51922
За контакт:
0877066888

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Планимир Панков
0877066888
Офис: Велико Търново
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БОЛЯРСКИ ИМОТИ
0896755778; 0877559233
БОЛЯРСКИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2012 г.
bimoti.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, ул. Христо Караминков 2
http://www.bolyarskiimoti.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Велико Търново, Център
Обява: 2d177877031173236

380 €
743.22 лв.
История на цената
(3.8 €, 7.43 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Велико Търново, Център

Виж още наеми от Велико Търново или още Тристайни Апартаменти във Велико Търново

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Велико Търново Наеми в Център Наеми на Тристайни апартаменти