Дава под Наем 3-СТАЕН
град Перник, Изток
410 €
801.89 лв.

(5.94 €, 11.62 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 19:27 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 38 пъти.
Площ:
69 m2
Етаж:
1-ви от 7
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Предлагаме под наем уютен и функционален двустаен апартамент, преустроен на тристаен, с площ от 67 кв.м, разположен на първи жилищен етаж в поддържан и саниран панелен блок с контролиран достъп чрез чип.

Жилището е с изцяло южно изложение, което го прави изключително топло и светло през цялата година, а благодарение на средното си разположение разходите за отопление са ниски. Отоплението е на ТЕЦ.

Разпределението е практично и удобно:
▪️просторен хол с кухня и трапезарна част
▪️спалня
▪️детска стая
▪️баня с тоалетна
▪️тераса

Апартаментът се отдава напълно обзаведен и разполага с всички необходими електроуреди за едно домакинство от първа необходимост. Подходящ е както за семейство, така и за работещи хора, търсещи комфорт и удобна локация.
Намира се на много комуникативно място с бърз достъп до София, в близост до спирки на градски транспорт, училища, детски градини, магазини и всички необходими удобства за ежедневието. Районът предлага свободно паркиране.
❗ Без домашни любимци.
💶 Наемна цена: 410 евро.
Особености
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
Почистване
За контакт:
0876353700
Агенция:
ЕПИЦЕНТЪР РИЪЛ ЕСТЕЙТС
0895 024344
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
epicenter.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Булевард Витоша 25
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Перник, Изток
Обява: 2d177868962066638

410 €
801.89 лв.
(5.94 €, 11.62 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Перник, Изток

Виж още наеми от Перник или още Тристайни Апартаменти в Перник

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Перник Наеми в Изток Наеми на Тристайни апартаменти