Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
Слънчеви лъчи 1
420 €
821.45 лв.

(5.6 €, 10.95 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 16:29 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 41 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
3-ти от 5

Описание на имота:

Слънчево, тристайно обзаведено жилище до квартален парк.Разполага с дневна и кухненска част,две самостоятелни спални,голяма тераса. Дава се с фиксирано в двора на кооперацията паркомясто.Има всички основни ел.уреди, като пералнята е със сушилня.За контакт Леонора Ганчева 0898 774426
Особености
Обзаведен
С паркомясто
Асансьор
Климатик
За контакт:
0898774426

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Леонора Ганчева
0898 774426
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
21 ВЕК
0898774411
 21 ВЕК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
vek21.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул.'Св.Петка' 24, ет. 4
http://vek21.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
Слънчеви лъчи 1
Обява: 2d177867896025456

420 €
821.45 лв.
(5.6 €, 10.95 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кючук Париж, Слънчеви лъчи 1

Виж още наеми от Пловдив или още Тристайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Кючук Париж Наеми на Тристайни апартаменти