Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Сухата река
950 €
1 858.04 лв.

(7.31 €, 14.30 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:09 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 60 пъти.
Площ:
130 m2
Етаж:
3-ти от 7

Описание на имота:

ДИЗАЙНЕРСКИ ОБЗАВЕДЕН И ЕЛЕГАНТНО ЗАВЪРШЕН 3-СТАЕН ! Апартаментът е чисто нов и очаква Първият си наемател, разполага с пълна гама от най-висок клас марково кухненско оборудване и модерна мебелировка на жилищните помещения, изпълнени от наемодателя с много вкус, стилно отношение и внимание към всеки детайл, като отоплението е решено чрез инверторна климатична система 'FUJITSU', а топлата вода чрез вграден бойлер с голям обем.
Разпределение апартамент: входно антре с вграден гардероб, порт-манто, шкаф за обувки и огледало; изключително просторна и многофункционална дневна с кухненски бокс, трапезарна част и кът за почивка и релакс; 1 родителска спалня със собствена (автономна) баня-тоалетна; 1 детска спалня; килер/мокро помещение с пералня; втора отделна баня-тоалетна; две чудесни тераси, тип 'лоджия'. Към имота може да се наеме просторен НАДЗЕМЕН гараж, на цена 150 евро/месец!
Състояние апартамент: настилки-италиански и испански гранитогрес; тавани и стенно покритие-латекс, с вградено LED-осветление; висококачествена ПВЦ-дограма; интериорни скрити врати с вътрешно отваряне и блиндирана вх. врата;
Състояние надземен гараж: ш/з, автоматична ролетна врата, ключове, контакти и осветление, система за отвеждане на изгорелите газове. Безпроблемен, широк и удобен заход за маневриране и достъп от улицата.
Апартаментът и гаража са разположени в модерна нова сграда на ул. Христаки Павлович - пряка на ул.Черковна, в близост до пл. Родина и храм 'Св. Богородица', а Метростанция 'Хаджи Димитър' е на 8-10 минути пешеходно разстояние. Кварталът е много тих и зелен, с лесен и бърз достъп до идеалният център и други райони на Столицата.