Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Кръстова вада
1 600 €
3 129.33 лв.

(14.55 €, 28.46 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:00 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 101 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
6-ти от 6
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg
Представяме чисто нов тристаен апартамент под наем до метростанция 'Витоша'. Локацията на имота е на 750 метра пешеходно разстояние от мол Paradise Center и в тази връзка предлага множество удобства на разположение. Отделно в района ще откриете детска градина, училище, както и бърз достъп до 'Околовръстен път' и центъра на град София посредством бул. 'Черни връх'.

Имотът се намира в нова сграда с контрол на достъп, денонощна жива охрана, видеонаблюдение, поддържани общи части и двор с детска площадка.

Параметри на имота:
чиста площ: 110 кв.м без тераси;
етаж: 6-и от 6;
отопление: газ и климатици във всяка стая;
такса поддръжка: включена в цената;
паркиране: има опция за наемане на подземно паркомясто на цена 100 евро.

Разпределение:
входно антре;
дневна с кухня;
две спални;
две бани;
мокро помещение;
120 кв.м. панорамна тераса.

Имотът е с чисто ново обзавеждане с висок клас материали и оборудван с качествени електро уреди необходими от първа нужда за бъдещия наемател.

Условия за наемане:
договор за една година;
два депозита;
без домашни любимци.

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: SOF-130823
Тел: 0884 171 328, 02 423 26 85
За контакт:
0884171328
Брокер:
Кристина Георгиева
0884 171 328
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЛУКСИММО
02 9 11 55; 0883 888 888
ЛУКСИММО logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
luximmo.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7 (офис сграда Realtons Place)
http://www.luximmo.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Кръстова вада
Обява: 2d177859801949736

1 600 €
3 129.33 лв.
История на цената
(14.55 €, 28.46 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Кръстова вада

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Кръстова вада Наеми на Тристайни апартаменти