Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Младост 4
ул. Д-р Атанас Москов
849 €
1 660.50 лв.

(9.43 €, 18.44 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:54 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 88 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
3-ти от 8
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Luxoria Group с удоволствие Ви представя тристаен апартамент под наем, разположен в затворен комплекс Ксения ж.к. Младост 4.

Реф. номер: 256032
Имотът е обзаведен, с площ 90 кв.м, на 3-ти етаж от 8 етажна сграда с асансьор. Разпределението включва входно антре, дневна с кухня и трапезария, две спални, две бани с тоалетна и тераса.
Отопление: ТЕЦ/електричество изложение: юг

Локацията е удобна и комуникативна, с лесен достъп до градски транспорт, хранителни магазини, заведения, училища и детски градини, както и разнообразни търговски и обслужващи обекти, подходящи за ежедневните нужди.

При интерес към имота или при нужда от безплатна консултация, не се колебайте да се свържете с нас.
За контакт:
0893058882
Агенция:
ЛУКСОРИЯ ГРУП
0893058882
ЛУКСОРИЯ ГРУП logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
luxoria_group.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул.България 58
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Младост 4
ул. Д-р Атанас Москов
Обява: 2d177857249565825

849 €
1 660.50 лв.
История на цената
(9.43 €, 18.44 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Младост 4, ул. Д-р Атанас Москов

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Младост 4 Наеми на Тристайни апартаменти