Дава под Наем 3-СТАЕН
град Стара Загора, Център
615 €
1 202.84 лв.

(6.83 €, 13.36 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:43 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 174 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
1-ви от 4

Описание на имота:

MAXIMO ESTATE предлага под наем светъл и уютен тристаен апартамент, разположен в предпочитан район около 5-то основно училище място, което съчетава спокойствие, удобство и бърз достъп до всичко необходимо за комфортен начин на живот.

Жилището е с площ от 90 кв.м и се намира на първи етаж в тухлена четириетажна сграда. Благодарение на изложението юг/запад, апартаментът е изключително светъл и топъл през целия ден, създавайки приятна и уютна атмосфера.

Локацията е едно от най-големите предимства на имота в непосредствена близост се намират централната част на града, паркове, училища, детски градини, магазини и удобни транспортни връзки.

Имотът е отличен избор за семейство или за всеки, който търси комфортен дом в комуникативен и предпочитан район.

За повече информация и организиране на оглед се свържете с нас.
Особености
Обзаведен
Лукс
За контакт:
0897405901
Брокер:
Цветелина Иванова
0897405901
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
МАКСИМО ИМОТИ
0898735053
МАКСИМО ИМОТИ logo
В imot.bg от 2023 г.
maximoimoti.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, Ул. Ген. Гурко
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Стара Загора, Център
Обява: 2d177856822244209

615 €
1 202.84 лв.
История на цената
(6.83 €, 13.36 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Център

Виж още наеми от Стара Загора или още Тристайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Стара Загора Наеми в Център Наеми на Тристайни апартаменти