Дава под Наем 3-СТАЕН
град Русе, Алеи Възраждане
550 €
1 075.71 лв.

(6.71 €, 13.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 0:02 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 59 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Представяме на вашето внимание просторен и удобен 3-стаен апартамент, разположен в квартал Алеи Възраждане, Русе. С обща площ от 82 кв. м, този имот е идеален за семейства или професионалисти, търсещи комфорт и модерни удобства.

ЖИЛИЩЕ:
- Апартаментът е напълно обзаведен и предлага функционално разпределение, което включва две уютни спални и две бани, което е отлично за семейства.
- Дневната е светла и приветлива, а кухнята е оборудвана с необходимите уреди - готварска печка, хладилник, микровълнова, пералня, сушилня и съдомиялна, предлагаща всичко необходимо за удобен живот.
- Имотът е последно реновиран през 2026 година, което осигурява модерен вид и атмосфера.

ЕКСТРИ:
- Апартаментът разполага с две бани, което е изключително удобно за наематели, както и отделно избено помещение.
- Подходящ за семейства с деца, но без възможност за домашни любимци.
- Отоплението е осигурено с климатик и централно парно, което гарантира комфорт през всички сезони.
- Имотът е защитен с видеонаблюдение и контрол на достъпа.

ЛОКАЦИЯ:
Разположен в близост до ключови транспортни артерии и удобства, имотът предлага лесен достъп до училища, магазини и паркове. Има налични паркоместа в близост.

Този апартамент се предлага под наем за разумна месечна наемна цена от 550 EUR. Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед. 0879602685