Дава под Наем 3-СТАЕН
град Велико Търново, Център
360 €
704.10 лв.

(3.6 €, 7.04 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:52 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 51 пъти.
Площ:
100 m2

Описание на имота:

Предлагаме Ви просторен и уютен тристаен апартамент, разположен на комуникативен район на бул. България . Жилището е ситуирано на междинен етаж, което осигурява комфорт и добра топлоизолация, и се предлага напълно обзаведено и готово за нанасяне.

Апартаментът разполага с две светли спални, просторна дневна с кухненски бокс, антре, баня, отделна тоалетна, мокро помещение и две тераси, които допринасят за допълнително удобство и уют.

Имотът е изключително подходящ както за семейство, така и за студенти, търсещи комфортен дом с удобен достъп до градски транспорт, магазини и всички необходими удобства.
Особености
Обзаведен
За контакт:
0896715298

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Камен Борисов
0896715298
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СЕЛЕКТ БГ
0893382367
СЕЛЕКТ БГ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
selectbg.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, ул. Стефан Стамболов 53 Б
http://www.selectbg.net
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Велико Търново, Център
Обява: 2d177850032341533

360 €
704.10 лв.
История на цената
(3.6 €, 7.04 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Велико Търново, Център

Виж още наеми от Велико Търново или още Тристайни Апартаменти във Велико Търново

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Велико Търново Наеми в Център Наеми на Тристайни апартаменти