Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Студентски град
615 €
1 202.84 лв.

(6.15 €, 12.03 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:15 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 368 пъти.
Площ:
100 m2

Описание на имота:

ID 100

Без комисионна!

Топ локация!!! В ж.к.Студентски град, ул.Петър Джидров до УНСС, Студенстки парк, спортен комплекс Бонсист и НСА. Района разполага с много спирки на градски транспорт, хипермаркети Била и Фантастико.

Апартаментът е просторен тристаен, напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство със следното разпределение : хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна и тераса.

Отоплението е на ТЕЦ, а сградата разполага с асансьор.

Малки кучета са добре дошли.

Намира се на комуникативно и тихо място.

Удобен градски транспорт и множество хипермаркети.

Само за директни клиенти!

В района предлагаме и други подобни имоти, които можете да разгледате на www.forrent.bg!

Телефон за контакт: 0882055375
За контакт:
0882055375

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Теодора Стоянова
0882055375
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
УПРАВЛЕНИЕ БГ
024233607
УПРАВЛЕНИЕ БГ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2012 г.
upravlenie.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Филип Кутев 2А, Смарт Тауър
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Студентски град
Обява: 2d177823171460840

615 €
1 202.84 лв.
История на цената
(6.15 €, 12.03 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Студентски град

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Студентски град Наеми на Тристайни апартаменти