Дава под Наем 3-СТАЕН
град Бургас, Хоризонт
990 €
1 936.27 лв.

(10.1 €, 19.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:04 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 54 пъти.
Площ:
98 m2
Етаж:
2-ри от 8

Описание на имота:

Предлагаме Ви стилен и функционален, модерно обзаведен апартамент, разположен на среден етаж в модерен комплекс с контрол на достъпа, поддържани общи части и спокойна семейна среда.

Жилището е с отлично разпределение и се състои от:
* входно антре
* хол с трапезария и кухня
* две самостоятелни спални
* мокро помещение (с пералня, сушилня и бойлер)
* баня с WC
* тераса с приятна гледка към вътрешния двор

Разпределението е изключително удобно - дневната зона е отделена от спалните, което осигурява комфорт и уединение.

Апартаментът е с изложение юг / северозапад

Кухнята е висок клас, изработена по поръчка и напълно оборудвана с нови електроуреди в гаранция:
фурна, котлони, аспиратор, съдомиялна машина и хладилник.

В хола и родителската спалня има телевизори, като във втората спалня са предвидени изводи за трети.

Втората спалня е оставена с възможност за обзавеждане според нуждите на бъдещите наематели - може да бъде оформена като детска стая или офис/кабинет.

Отоплението е решено с инверторни климатици във всички помещения.

Допълнителни предимства, включени в наемната цена:
* паркомясто
* складово помещение
* включени месечни такси за поддръжка на комплекса

Локацията е отлична - в близост до търговски обекти, медицински център, спирки на градски транспорт, детска градина и училища, всичко на пешеходно разстояние.

Имотът е идеален за семейство или хора, търсещи комфорт, спокойствие и удобство в нов дом.

КОД НА ОФЕРТАТА: 182877