Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Кръстова вада
ул. Гатьо Шишков
850 €
1 662.46 лв.

(9.55 €, 18.68 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:15 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 144 пъти.
Площ:
89 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Regent Homes има удоволствието да представи стилен и луксозно обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони на София кв. Кръстова вада.
Имотът е с площ от 89 кв.м и се отличава с функционално разпределение, модерна визия и висок клас обзавеждане. Създаден е с внимание към детайла, осигурявайки комфортна и уютна жилищна среда.
Апартаментът се състои от просторна дневна с кухненски бокс и трапезария, две спални, баня с тоалетна, входно антре и тераса. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано, готово за нанасяне.
Към имота има и мазе с площ от 5 кв.м, осигуряващо допълнително пространство за съхранение.
Сградата се намира на комуникативно място, с бърз достъп до бул. Черни връх, Paradise Center, метростанция, спирки на градски транспорт, магазини, заведения и основни пътни артерии.
Предимства на имота:
Луксозно обзавеждане
Функционално разпределение
Предпочитана локация
Готов за нанасяне
Мазе 5 кв.м
Отлична инвестиция или жилище за собствено ползване
За повече информация и организиране на оглед се свържете с нас.
Особености
Обзаведен
Асансьор
Лукс
Климатик
Контрол на достъпа
За контакт:
0878598140
Агенция:
РЕГЕНТ
066800810
РЕГЕНТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
regentadmin.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Опълченска 13
http://www.regent.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Кръстова вада
ул. Гатьо Шишков
Обява: 2d177814173292969

850 €
1 662.46 лв.
История на цената
(9.55 €, 18.68 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Кръстова вада, ул. Гатьо Шишков

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Кръстова вада Наеми на Тристайни апартаменти