Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пазарджик, Център
НУ 'Васил Друмев'
400 €
782.33 лв.

(4.55 €, 8.90 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:06 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 140 пъти.
Площ:
88 m2
Етаж:
1-ви от 4

Описание на имота:

Обява No 1048

Отдаваме под наем тристаен тухлен апартамент в центъра на гр. Пазарджик. Жилището е с площ от 88 кв.м. и се намира до НУ Васил Друмев . Разположено е на първи жилищен етаж (над гаражи) и се състои от просторна дневна с мека мебел и трапезария, напълно оборудвана кухненска част (фурна за вграждане, стъклокерамичен плот, абсорбатор, хладилник с фризер) и остъклена тераса, спалня с тераса, детска стая, баня с тоалетна, мокро помещение и коридор.
Жилището е в отлично състояние, поддържано и готово за нанасяне веднага.

Изложение: изток / запад.

Тих и спокоен, този район е един от най-предпочитаните в града. В непосредствена близост можете да намерите училище, магазини, заведения и паркови пространства.

Ако търсите уютен дом в центъра на Пазарджик с отлична локация и всички удобства, този апартамент е чудесен избор.

При необходимост можете да наемете гараж във вътрешния двор на сградата, като гаража НЕ е подходящ за паркиране на автомобил в него.

За контакти, по-подробна информация и огледи се обадете на тел. 0898 830 9 37 Божидар Топалов.

Всички обяви на агенцията можете да намерите на www.homeland-imoti.com.

Последвайте ни и във Facebook, Instagram и YouTube: Агенция HomeLand.
За контакт:
0898/83 09 37

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ХОУМЛЕНД
034/99 34 74; 0898/83 09 37; 0988/72 53 95
ХОУМЛЕНД logo
Медал за прослужено време