Дава под Наем 3-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - юг
400 €
782.33 лв.

(6.67 €, 13.05 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:29 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 45 пъти.
Площ:
60 m2

Описание на имота:

Компания `Х` представя на Вашето внимание тристаен апартамент в Три чучура-юг!

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Квартал Три чучура юг в Стара Загора се отличава със спокойна и добре уредена жилищна среда, съчетаваща удобства и зелени пространства. Районът разполага с разнообразие от магазини, училища и детски градини, както и добра транспортна свързаност с останалите части на града. Подходящ е за семейства и хора, които търсят комфортен и сравнително тих градски начин на живот.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Разполага с площ от 60 кв.м.разгърната в следното функционално разпределение: хол, спалня ,кухня,баня с тоалетна,тераса.

СЪСТОЯНИЕ: За удобството и комфорта на бъдещите наематели жилището се предлага напълно обзаведено!Разполага с всичко необходимо за едно домакиство.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете наемането на новия си дом в едно приятно изживяване. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 0882354346 и цитирайте кода към имота: 188844
За контакт:
0882354346
Агенция:
ЕКС НВД СТАРА ЗАГОРА
0897877199
В imot.bg от 2026 г.
info_starazagora.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул. Любен Каравелов 65
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - юг
Обява: 2d177796254742516

400 €
782.33 лв.
История на цената
(6.67 €, 13.05 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Три чучура - юг

Виж още наеми от Стара Загора или още Тристайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Стара Загора Наеми в Три чучура - юг Наеми на Тристайни апартаменти