Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Погреби
510 €
997.47 лв.

(6.54 €, 12.79 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:23 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 71 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
2-ри от 7
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

🏡 XNVD VARNA предлага на Вашето внимание тристаен апартамент в Погреби!

📍 ЛОКАЦИЯ:
Погреби спокоен и добре уреден жилищен район във Варна с удобна локация в близост до центъра. Отличава се с бърз достъп до основни булеварди и градски транспорт, което прави придвижването лесно. В района има магазини, услуги и всичко необходимо за ежедневието. Подходящ е за хора, търсещи комфорт и практично градско живеене.

📐ХАРАКТЕРИСТИКИ:
✔ площ: 78 кв.м.
✔ етаж: 2 от 7
✔ разпределение: коридор,кухненски бокс+всекидневна, 2 спални, 2 тераси, баня+тоалетна.

🛋️ СЪСТОЯНИЕ:
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за комфортно ежедневие. Готово е за нанасяне без нужда от допълнителни инвестиции.

✨ПРЕДИМСТВА:
✔ Близо до център;
✔ Близо до Морска градина;
✔ Близо до автобусни спирки, магазини, детски градини, училища, университети.

📞 Свържете се с нас на 0882921997 и цитирайте кода към имота: 21859352
Особености
Обзаведен
Асансьор
За контакт:
0882921997
Агенция:
ЕКС НВД ВАРНА
0882525785
В imot.bg от 2026 г.
x_varna.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Никола Вапцаров 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Погреби
Обява: 2d177756260891533

510 €
997.47 лв.
История на цената
(6.54 €, 12.79 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Погреби

Виж още наеми от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в Погреби Наеми на Тристайни апартаменти