Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
1 000 €
1 955.83 лв.

(9.09 €, 17.78 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:22 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 324 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
ДА

Описание на имота:

Представяме ви тристаен апартамент в кв. Манастирски ливади Изток.
Жилището се намира в нова сграда с Акт 16, разположено е на 3-ти от 6 етажа и е с изложение югоизток, което благоприятства по-ниски разходи за отопление и охлаждане.
Апартаментът се състои от просторна дневна с кухненски бокс (35 кв.м), две спални по 15 кв.м, баня с тоалетна, отделна тоалетна и тераса.
Отоплението е на газ, с изградено подово отопление, включително и в баните. Има и климатик.
Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство. Не е живяно досега.
Има възможност за наемане на подземно паркомясто.
В близост до сградата се намират детска градина, аптека, спирка на градски транспорт, хипермаркет, офис сгради и множество други удобства.
За контакт:
0898382845
Агенция:
ФЪРСТ ХОУМ
0898382845
ФЪРСТ ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
firsthome.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София, ул. 'Проф. Христо Данов' 11, ет. 1, офис 12
http://www.firsthome.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
Обява: 2d175983101601607

1 000 €
1 955.83 лв.
История на цената
(9.09 €, 17.78 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Манастирски ливади

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Манастирски ливади Наеми на Тристайни апартаменти