Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Завод Дружба
625 €
1 222.39 лв.

(8.33 €, 16.29 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 9:05 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 8 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
3-ти от 8

Описание на имота:

3-стаен апартамент, Завод Дружба, Часто лице,
Лукс, Юг, 75м, топлоизолация, 3 климатика.
Ул. Басанович 21, ет.3, среден, новоремонтиран, ново обзавеждане, нова кухня и всички уреди!
Хол+спалня 28м, кухня 12м, 2ра спалня 12м, тераса 4м, килер 3м, коридир 10м

За контакт:
0886253500
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Завод Дружба
Обява: 2d175593547420203

625 €
1 222.39 лв.
История на цената
(8.33 €, 16.29 лв./m2)

Не се начислява ДДС
0886253500
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Завод Дружба

Виж още наеми от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в Завод Дружба Наеми на Тристайни апартаменти