Дава под Наем 3-СТАЕН
град Русе, Център
уч-ще Иван Вазов
550 €
1 075.71 лв.

(6.11 €, 11.95 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 9:30 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 99 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
3-ти от 4

Описание на имота:

Имоти 'Бояна' отдава под наем просторен и луксозен тристаен апартамент, в тухлена сграда, в Центъра на град Русе, в близост до Икономически Техникум, ОУ Иван Вазов, спирки, магазини и други. Имотът е след скорошен основен ремонт . Много светъл, просторен и луксозен, с площ от 90кв.м. Окачени тавани, лед осветление, подменени Ел и ВиК инсталации. Апартамента се състои от: широк коридор, просторна всекидневна с кухненска част и кът за хранене, две самостоятелни спални, голяма баня с тоалетна, перално помещение, килер и две тераси (едната закрита). Подово отопление на ток във всички стаи с управление от всяка стая. Висок клас дограма. Два броя висок клас климатици осигуряват прохлада през горещите месеци. Жилището се отдава напълно обзаведено с мека мебел и вграден електро уреди (хладилник, печка, котлони, ширм, миляна, пералня, сушилня, бойлер, телевизори). Възможност за индивидуално обзавеждане на едната спалня според вкуса на бъдещия наемател. Добре поддържани общи части и ТОП локация.
За огледи и информация: 0883 770 131
Особености
Обзаведен
Лукс
Климатик
Контрол на достъпа
За контакт:
0883770131
Агенция:
ИМОТИ БОЯНА
0887910750
ИМОТИ БОЯНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
boyana2016.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, пл. 'Отец Паисий' 2, Сградата на БРП, ет.9, Ruse, Bulgaria
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Русе, Център
уч-ще Иван Вазов
Обява: 2d174160759343151

550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(6.11 €, 11.95 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Център, уч-ще Иван Вазов

Виж още наеми от Русе или още Тристайни Апартаменти в Русе

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Русе Наеми в Център Наеми на Тристайни апартаменти