Предлагаме напълно обзаведен двустаен апартамент в престижния столичен квартал Дианабад. Апартаментът е в нова тухлена сграда с контролиран достъп и се състои от входно антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с WC и една тераса с достъп от дневната. Жилището е напълно оборудвано с всичко необходимо за комфортен живот, в това число съдомиялна машина и сушилня. Отоплението и топлата вода са от централен ТЕЦ. На пешеходно разстояние се намира метростанция Г.М.Димитров . Районът е богато озеленен и приятен за живеене. Свободно паркиране около блока. За непушачи! Без домашни любимци! Апартаментът е свободен и готов за наемане. Лице за контакт: Антония Аврамова, тел. 0888 721 826