Предлагаме Ви двустаен апартамент в кв. Хладилника на ул. Банат, намиращ се на 1 мин. от вход на Южен парк, на 2 мин от метростанция 'Витоша'. Жилището е на първи над партерен етаж.
Изложение - Изток
Отопление - ток, в всекидневната с климатик, в спалня с конвекторен радиатор.
Апартамента е свободен за нанасяне, за огледи и повече информация, моля обадете се на посочените телефони.
