Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Лозенец
ул. Богатица
1 100 €
2 151.41 лв.

(7.59 €, 14.84 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 8:06 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 72 пъти.
Площ:
145 m2
Етаж:
3-ти от 7
ТEЦ:
Лок.отопл.

Описание на имота:

'Сандер Корект' Ви представя за продажба просторен двустаен /след преустройство от тристаен/, находящ се в отлично поддържана сграда солидно строителство с хубави общи части и асансьор, в непосредствено близост до Южния парк и на метри от Басейна Спартак. Апартаментът е с изложение изток към широк вътрешен двор, и запад с усещане за простор към парка. ЗП 126кв.м. по нотариален акт. Висок клас входна врата DIERRE. Разпределението е както следва: голямо входно антрена гранитогрес с много гардероби, направо луксозна и просторна тоалетна за гости с мокро помещение и отоплителна инсталация. Надясно се влиза в огромна всекидневна с кухня, трапезария и хол /италианска поръчкова кухня с неизползвани уреди/, усвоен балкон, пълно обзавеждане на дневната част, функционираща камина.Наляво от входното антре се намира просторна спалня с много гардероби, пълно обзавеждане, остъклена тераса, и огромна баня с хидромасажна вана и нова душ кабина. Жилището е на естествен паркет, скъп гранитогрес, мазилки и бои, и почти не е ползвано през годините.Прилежащо мазе и възможност за отдаване на подземен гараж на цена от 150 евро. За контакт и огледи с ключ: 0888390674
За контакт:
0888390674
Агенция:
САНДЕР КОРЕКТ РА
0888959939
САНДЕР КОРЕКТ РА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
sanderimoti.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, кв.Лозенец,'Вискяр резиденс', ул.Вискяр планина 11