Дава под Наем 2-СТАЕН
град Бургас, Лазур
420 €
821.45 лв.

(5.25 €, 10.27 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:28 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 16 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
5-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Уютен и модерен двустаен апартамент в ж.к. Лазур на крачки от Морската градина!
Предлагаме под наем стилно обзаведен и изключително светъл двустаен апартамент, разположен в най-престижния район на град Бургас ж.к. Лазур. Имотът се намира в непосредствена близост до Руската гимназия, само на няколко минути пешеходно разстояние от Морската градина и плажа.
Основни характеристики:
Площ: 80 кв.м.
Етаж: Последен (с асансьор), което гарантира тишина, спокойствие и липса на съседи над Вас.
Тип строителство: Модерна сграда с отлично поддържани общи части.
Разпределение и интериор: Апартаментът е със скосени тавани, които му придават артистичен 'мансарден' дух, като същевременно помещенията са високи и просторни.
Всекидневна с кухненски бокс: Просторно и функционално общо пространство. Кухнята е напълно оборудвана с модерни бели шкафове, вградена печка, котлони, абсорбатор, голям хладилник, микровълнова фурна и пералня. Трапезарната част включва бяла маса със стилни столове. Холът разполага с голям и удобен ъглов диван в неутрални тонове с цветни акценти и ниска масичка за кафе.
Спалня: Голяма и уютна спалня с двойно легло, нощни шкафчета, скрин и трикрилен гардероб с огледало. Интериорът е решен в нежни розови тонове, допълнен от ефектна декоративна колона с изкуствена зеленина, създаваща усещане за свежест.
Баня с тоалетна: Напълно оборудвана, чиста и поддържана, с поставен бойлер и душ зона.
Тераса: Уникална открита тераса тип 'лоджия', покрита с изкуствена трева и оборудвана с комфортни, цветни столове и масичка идеалното място за сутрешно кафе или релакс на открито.