Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Овча купел
ул. Любляна
499 €
975.96 лв.

(8.46 €, 16.55 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:27 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 74 пъти.
Площ:
59 m2
Етаж:
4-ти от 6
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

📐 Площ: 59кв.м
🌿 Две тераси
🏢 Нова сграда
🛗 Среден етаж
🛋️ Напълно обзаведен и оборудван
Голямо мазе към апартамента.
Възможност за коментар на цената за дългосрочни наематели.

Разпределение:

входно антре
дневна с кухненски бокс
спалня
баня с тоалетна
две тераси

Локацията предлага бърз достъп до градски транспорт - автобуси 60,73, 103,107, магазин 'Фантастико' и зони за отдих - парк 'Славия'.За сам човек или двойка, без домашни любимци.
За контакт:
0889479798

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
НОВ ДОМ НОВ ЖИВОТ ЕООД
0889 47 97 98 код 1715
НОВ ДОМ НОВ ЖИВОТ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
newhomenewlife.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, ж.к. Младост 4, бл. 429, офис 4
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Овча купел
ул. Любляна
Обява: 2c177926926820752

499 €
975.96 лв.
История на цената
(8.46 €, 16.55 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Овча купел, ул. Любляна

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Овча купел Наеми на Двустайни апартаменти